אחזקה ופיקוח מערכות פשוטות

toseft-cbhhv-a5201be953dba28ceb5c3b2358402431מתחזקים נכון

בניינים מרובי דירות או משרדים דורשים לרוב תחזוקה שוטפת. מעבר לצרכי הניקיון של המקום, שנובעים מהתנועה המתמשכת במקום לאורך רוב שעות היממה, יש צורך גם בהקפדה על מגוון נושאים טכניים קטנים אבל משמעותיים, כאלה שהטיפול בהם עשוי לגבות מכם זמן יקר מפז. אתם בוודאי לא מעוניינים לטפל בנושאי אינסטלציה, גנרטורים או אפילו נורות שרופות, וסביר להניח שאתם מאוד רוצים משרד נקי, אבל פחות מעוניינים לעסוק בניהול צוות הניקיון ובקיום מעקב אחר תכנית העבודה שלהם. חברת גאש מציעה להעמיד לרשותכם איש אחזקה, אשר אחת לשבוע יטפל בכל נושאי האחזקה והפיקוח הדרושים לכם.

 

פיקוח על הניקיון

מאחר וניקיון המבנה הוא חשוב ביותר, גם בבנייני משרדים וגם במבני מגורים, יש צורך באדם שיפקח על הצוות ויוכל לאבחן היכן נדרשת תשומת לב רבה יותר ומה תכנית העבודה של הצוות כדי שאתם תוכלו ליהנות מסביבה נקייה ונעימה. איש אחזקה אשר יגיע אל המקום מדי שבוע, יוכל לאבחן את צרכי הניקיון של המקום ולבצע התאמות בתכנית הניקיון של פועלי הניקיון. אם מרבית הבאים בשערי המבנה מבצעים שימוש במעלית, לדוגמה, יש לדאוג לניקיון תדיר יותר של המעלית ולהפחית את משך הזמן המושקע בניקיון חדר המדרגות. אם יש צורך בניקיון שבועי יסודי של המטבח, איש האחזקה יוכל לקבוע זאת בסידור העבודה של פועלי הניקיון, כך שיהיה זמן מוגדר לצורך מטלה זו.

 

תקינות ובטיחות

נושא חשוב נוסף בכל הקשור לאחזקת מבנים, הוא בדיקות התקינות הנדרשות, ויש בדיקות רבות לביצוע. תקינות האינסטלציה היא קריטית, כמו גם תקינותם של שערים חשמליים, תאורת חדר המדרגות, הגנרטור המיועד לשעת חירום, ציוד כיבוי האש, מאגרי המים וכיו"ב. בדיקות אלה הן חשובות, משום שזיהוי תקלות בהן יכול למנוע מצבים שאינם נעימים במקרה הקל, ואף נזקים חמורים במקרים אחרים. אם הגנרטור אינו תקין, עדיף לאבחן בעיה זו מראש ולטפל בה, במקום לגלות זאת בעת הפסקת חשמל אשר תשתק את פעילות העסק לחלוטין.

 

אחזקה ופיקוח

איש אחזקה ופיקוח, שיגיע אל המשרד שלכם או לבניין המגורים שלכם אחת לשבוע, יוכל לנהל את כל הדרוש לכם כדי להבטיח ניהול נכון של המבנה ברמת הניקיון והתחזוקה השוטפת. גאש תעמיד לרשותכם איש אחזקה שיפקח אחר מערכות שונות, בהן מערכת כיבוי האש, מערכות החשמל והאינסטלציה ועוד. במסגרת שירותים אלה ידאג איש האחזקה גם לאחזקה שוטפת, כמו החלפת נורות שרופות, בדיקת תקינותן של הדלתות או כיוון שעוני שבת. חלק מהפעולות והבדיקות יוגדרו כשבועיות, אחרות כחודשיות, אבל בכל מקרה תוכלו אתם להיות רגועים שיש מי שמטפל בכל אותם פרטים קטנים ומשמעותיים שעוזרים לעסק שלכם להתנהל באופן רציף, ולאיכות החיים בבניין הדירות שלכם להיות הטובה ביותר.