איך מוצאים אינסטלטור טוב?

 

כאשר יש לכם נזילה בבית, רטיבות, עובש או הצפה – חשוב להבין כי המצב נובע ממערכות תקולות או אפילו מכלים סניטריים פגומים וישנים, צינורות חלודים, מערכות דווים ישנות או אפילו חלונות שאינם תקינים.

איתור נזילות מים יכול להתבצע באופן עצמאי, תוך שישנם מקרים שבהם ניתן לתקן לבד את הנזילה.

אבל כיצד מבצעים איתור נזילות מקצועי? ואיך מוצאים אינסטלטור טוב לתיקון הבעיה? כל המידע בהמשך.

 

 

אחד הדברים המעצבנים והלא בריאים שיכולים לקרות במבנה הוא נזילה של מים. נזילת מים יכולה להתרחש בשל מקרים רבים ולכן חשוב לבצע איתור נזילות.

איתור נזילות מים יכול להיעשות בצורה עצמאית וזאת באמצעות בדיקות שונות כמו: בדיקת מקור הנזילה על ידי מעקב אחר המים, בדיקת תקינות הכלים הסניטריים או בדיקת איטום החלונות.

עם זאת בדיקה קפדנית יותר שיכולה לפתור את הבעיה בצורה נכונה מתבצעת על ידי אנשי המקצוע ואינסטלטורים אשר מבצעים בדיקה ללא שבירה של קירות, אלא באמצעות מכשור מתקדם כמו מצלמה תרמית יודעת באמצעות צבעים לשהות מקורות חום וקור ובכך מסייעת לאתר את הנזילה.

 

 

אז כיצד מוצאים אינסטלטור טוב?

כיום ישנן מגוון חברות, אנשי מקצוע ואינסטלטורים אשר מבצעים איתור נזילות ומקנים מגוון שירותים למען פתרון דליפות מים.

 

 

כדי למצוא אינסטלטור טוב, חשוב לשים לב לכמה דגשים בבחירת איש המקצוע:

מקצועיות – וודאו כי איש המקצוע הינו מקצועי והוא כזה אשר יכול לאפשר לכם את כלל הבדיקות תוך איתור נזילות מים בצורה טובה ויעילה ללא הסבת נזק למבנה.

ניסיון – וודאו כי איש המקצוע מנוסה בביצוע איתור נזילות מים ותיקון נזילות בצורה מתקמדת, בין אם מדובר באיטום קירות, איטם חלונות, תיקון דוודים ומערכות מים, החלפת כלים סניטריים ועוד.

הצעת מחיר – נסו לקבל הצעת מחיר טובה כבר בשלב הבדיקה של המבנה. איתור נזילות היא עבודה שכל איש מקצוע יודע לבצע ולכן חשוב לנסות לקבוע מחיר עוד לפני הגעתו של איש המקצוע למקום.

אחריות – בחרו באיש מקצוע אשר יכול לתת לכם אחריות לעבודה שלו. כאשר אתם מקבלים אחריות על תיקוני דליפות בבית או בכל מקום: אתם יכולים ליהנות ממבנה תקין לאורך שנים.

ייעוץ – אם הנזילה אינה מצריכה הגעה של אינסטלטור למקום, נסו לפתור את הבעיה בשיחת ייעוץ עם איש המקצוע ובכך ליהנות משירות נפלא ובחסכון כספי!