החשיבות שבשיפוץ מעליות לשימור ערך הנכס

אם אתם מחפשים לשפר או לשמר את ערך הנכס שלכם, אחת הדרכים לעשות כן היא על ידי שיפוצים. אולם מלבד שיפוץ של פנים הנכס יש לתחזק ולשמר גם את הבניין בו נמצא, ובכלל זה את המעלית.

למעלית ישנו ערך מוסף לבנייני מגורים מכמה וכמה סיבות, אחת העיקריות ביניהן היא הנגישות. מעלית בבניין היא הפתרון המושלם עבור קשישים, הורים עם תינוקות, בעלי מוגבלויות, ילדים קטנים שמתקשים לעלות במדרגות ואנשים שחזרו מקניות ויש להם המון שקיות. ובשל העובדה שמעלית היא ממש בגדר חובה בכל בניין ולו יותר משלוש קומות, חשוב וכדאי לתחזק אותה ולשמר אותה בהתאם לחוק. זאת על מנת לשמור עליה בטוחה לשימוש וכדי לשמר את ערכו של הנכס לאורך השנים.

במה חשוב לטפל?

שיפוץ המעלית יכול להיות נרחב ויכול להיות מזערי. הדבר תלוי בסוג המעלית, מצבה, גילה, מצבם של כל המרכיבים שלה וכן התקציב אותו באפשרותכם להשקיע. באופן כללי מלבד החזות של המעלית וחלקה הפנימי, במהלך השיפוץ יוחלפו גם הרכיבים המכניים, הצירים, המערכות השונות, הדלתות ועוד. כמו כן, לא פעם יוחלפו גם מערכות חשמליות וטכנולוגיות קיימות בזנים מתקדמים יותר, אשר יאפשרו להשתמש בה ביתר בטיחות.

הזמינו חברה מקצועית

תחזוקת מעליות זו משימה מורכבת וישנם אף חוקים שעוסקים בנושא אשר מסדירים ומגדירים את כל שיש לעשות כדי להבטיח שהמעלית תהיה כמה שיותר אסתטית, שימושית ובטיחותית. כמובן שאין זו משימה לאדם הפשוט ויש להזמין לשם כך בעלי מקצוע מומחים בתחום. שיפוץ מעלית על ידי חברה מקצועית יבטיח שכל הנקודות שיש להתייחס אליהן אכן יקבלו התייחסות.

אינכם חייבים לעשות זאת בעצמכם

למרות ששיפוץ מעלית על ידי חברה מקצועית יכול לחסוך לכם זמן, רבים האנשים אשר אינם זמינים לערוך חיפוש אחר בעלי מקצוע מתאימים לצורך ביצוע העבודה. אפשר להבין, בכל זאת כולנו נשאבים לתוך חיי שגרה עמוסים לעייפה. אם הזמן קצר והמלאכה מרובה באפשרותכם לשכור את שירותיה של חברת ניהול ואחזקת מבנים אשר תקל עליכם בתחזוקת הבניין לרבות בשיפוץ המעלית ותספק גם שירותים נלווים נוספים. חברה זו תדאג לתאם עם ספקים במקומכם ולדאוג לכל הפרטים הקטנים. כמו כן חברה מקצועית מכירה את הנהלים, יודעת מתי צריך לבצע שיפוץ למעלית ובאילו קריטריונים, וכך תחסוך מכם זמן יקר והתעסקות.

אם כבר יש לכם מעלית בבניין, הרווחתם, אך חשוב לשמר אותה ולדאוג לתחזוקה נאותה ושיפוץ בעת הצורך. חברה מקצועית יכולה רק לסייע לכם ובד בבד לשמר את ערך הנכס שלכם.

 

 

ג.א.ש: אחזקת מבנים > טיפים והמלצות > החשיבות שבשיפוץ מעליות לשימור ערך הנכס
למידע נוסף השאירו פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל: