כיצד לבחור נכס מניב להשקעה כשהשוק בירידה?

למרות שנדל"ן הוא אחד מאפיקי ההשקעה היותר משתלמים, יש לדעת על התחום דבר או שניים בטרם מבצעים רכישה, כמו למשל איך בוחרים נכס מניב להשקעה כשהשוק נמצא במגמת ירידה. מסתבר שיש לכך כמה כללי ברזל.

החלום של משקיעי הנדל"ן מתגשם והשמועות על שוק שנמצא בירידה כבר החלו לתפוס להן כנפיים. מה משמעות הדבר בגזרה וכיצד למרות מגמת הירידה, עדיין ניתן למצוא נכס שיניב לנו תשואה? יצאנו לבדוק.

המיקום, משתנה חשוב

משקיעים מוצלחים הם כאלה שיכולים לזהות אזורים בעלי פוטנציאל. ומדוע זה חשוב? כי דווקא כשהשוק נמצא בירידה נכס שהיום נראה לנו מניב עשוי להתגלות כהשקעה לא משתלמת ולו רק בגלל שוק רווי. לכן בחירה נכונה של מיקום היא קריטית. מומלץ להתעדכן בכל האזורים החמים עכשיו להשקעות כמו למשל עפולה. ניתן למצוא דירות למכירה בעפולה במחירים משתלמים, ולחכות למגמת העלייה הצפויה, שכן עפולה נמצאת בתהליכי פיתוח מתקדמים.

הביקוש, משתנה חשוב לא פחות

מלבד המיקום גם הביקוש מאוד חשוב. אין זה משנה אם תהיה ברשותכם רשימה ארוכה של דירות למכירה בעפולה במחירים משתלמים. כל עוד מדובר באזור ללא ביקוש לשכירות, אתם עשויים לשלם על כך מחיר. אם רוצים למכור את הנכס או להשכיר אותו במהירות עליכם לוודא שהוא נמצא במקום מרכזי, תוסס ופעיל ובו היצע וביקוש.

אל תלכו שבי אחר מחירים נמוכים

לא פעם כאשר השוק נמצא בירידה מחירים של נכסים באזורי הפריפריה יורד במידה משמעותית. אולם לא כל אזור הוא משתלם ולעיתים יש לקחת זאת בחשבון לפני שרוכשים. גם אם השכונה נמצאת בבנייה עליכם להיות עם היד על הדופק ולבדוק האם יש בעיות לאורך התהליך שעלולות לטרפד את הביקוש לנכס למכירה/שכירות באזור. כמו כן אל תמהרו לרכוש נכסים באזורים ובהם לא מתוכננת התפתחות עירונית, שכן נכסים מסוג אלו מהווים סיכון.

פנייה לחברה המתמחה בייזום פרויקטים למגורים

פנייה לחברה מקצועית יכולה לסייע לכם להתוודע אל פרויקטים מעניינים למגורים בהם מומלץ להשקיע. כמו כן החברה יכולה לעזור לכם לאתר נכס מניב להשקעה במחיר משתלם, כך שההשקעה תהיה כמה שיותר בטוחה עבורכם. יש לציין כי חשוב שלא תלכו כעיוורים, עליכם לבחון כל השקעה מכמה וכמה אספקטים על מנת לוודא שההשקעה תגדל בקצב הרצוי. גם אם נדמה לכם כי החסרונות גוברים על היתרונות, עצרו רגע, קחו נשימה עמוקה, עשו חושבים ואל תמהרו. החיפזון מהשטן וההמתנה לנכס הנכון יכולה להתגלות כמאוד משתלמת.

 

ג.א.ש: אחזקת מבנים > טיפים והמלצות > כיצד לבחור נכס מניב להשקעה כשהשוק בירידה?
למידע נוסף השאירו פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל: