ניהול ותפעול מבנים

 

sliderחיסכון בזמן

ניהול מבנה יכול להיות אתגר לא פשוט, וכמובן שאתגר זה נעשה מורכב יותר ככל שמספר השוכרים גדול יותר. זה אפילו לא משנה אם אתם בעליו של בניין דירות או של מבנה המשמש למשרדים, המטלות השגרתיות שעליכם למלא יכולות להיות מעיקות. אם גם אתם מרגישים ככה, כנראה שתשמחו לדעת שיש לכם אפשרות לתת למישהו אחר לעשות את זה במקומכם. חברת גאש מציעה עזרה משמעותית בכל הקשור לניהול הבניין ולתפעולו, פשוט כדי שיהיה לכם זמן לעסוק בדברים אחרים.

 

מרכיבי ניהול הבית

ניהול בניין כולל בתוכו את אחת המשימות המרגיזות ביותר שיש – גבייה. הדיירים, בין אם הם דיירים פרטיים בבניין דירות ובין אם הם בעלי עסקים השוכר משרד במבנה שבבעלותכם, עשויים למשוך אתכם מעט ולהתעכב בתשלומים השונים, כמו שכר הדירה ותשלומי הועד. וגם אם נניח שהחודש כל התשלומים הגיעו במועדם, כעת עליכם להתמודד עם הנפקת קבלות לכל אחד מהם, לאשר חשבוניות לספקים, לשלם להם ולהזמין ספקים נוספים לביצוע עבודות שונות הנדרשות בבניין. כמו שאמרנו, זה פשוט לא נגמר. וזה עדיין לא הסוף.

 

רשימת מטלות אינסופית

חוץ מגביה ותשלומים לספקים, ניהול בניין דורש גם עמידה בפני פיקוח על ההוצאות וההכנסות של וועד הבית, תיאום מול הוועד לקראת הזמנת ספקים נוספים, ניהול פניות הדיירים וכן מתן מענה לתקלות דחופות שעשויות לצוץ. על כל אלה צריך לזכור גם את נושאי הנהלת החשבונות, שכוללים קליטת חשבוניות של ספקים, אישורן וביצוע התשלום, ניהול נותני השירות ומערך האחזקה, הצגת דו"חות כלכליים ועוד. הרשימה נראית ארוכה, והיא אכן כזו, משום שניהול בניין דורש הרבה אחריות, התעסקות במשימות שנראות קטנות אבל יכולות לקחת זמן רב, ובעיקר דורשות דיוק, מחשבה ותכנון. אז אתם יכולים לעשות את זה בעצמכם, ואתם יכולים גם לחסוך לכם את הזמן הרב הזה, ולתת לחברת גאש לעשות את זה במקומכם.

 

משחררים נטל

אם בניין הדירות שאתם מנהלים כולל מספר דירות רב, יש לכם בוודאי גם חניון, גינה ואולי צוות עובדי אחזקה שצריך לנהל. לחלופין, אם אתם בעליו של בניין משרדים, סביר מאוד להניח שנמצאים במקום עשרות ואולי מאות עובדים ולקוחות. כדי לספק את שביעות רצונם של כולם, נדרש ניהול בניין ברמה גבוהה, שכולל גם טיפול בסוגיות אחזקה, גם ניהול מערך החשבונות וגם מתן מענה לפניות הדיירים הפרטיים והעסקיים אשר גרים או עובדים בבניין. חברת גאש מציעה לכם להשתחרר מנטל, להוריד את המשקולת הכבדה הזו מהכתפיים ולתת לאנשי הצוות המיומנים והמנוסים לעשות את העבודה הזו במקומכם. רוב הסיכויים שיש לכם עוד מספיק מה לעשות, גם מבלי שתידרשו לנהל את הבניין באופן שוטף ולדאוג לשביעות רצונם של הלקוחות, הספקים, הדיירים והעובדים. אנחנו נעשה את העבודה, אתם תהיו בראש שקט.