שירותי גינון שוטפים

 


slider03טיפוח ואסתטיקה

בנייני מגורים ומשרדים מתהדרים כיום בגינות מטופחות ויפות, אשר מקבלות את פניהם של הבאים בשערי הבניין. דיירים המתגוררים בבניין שכניסתו מטופחת בוודאי נהנים מהיופי שמקבל את פניהם בכניסה לבית או ניבט אליהם מחלון חדר השינה, ולקוחות שמגיעים לפגישות עסקיות זוכים לקבלת פנים יפה ולתחושה נעימה ומזמינה. יצירת סביבה נעימה שכזו היא חשובה, וכדי לשמר אותה מומלץ להקפיד על טיפוח הגינה באופן סדיר ועקבי. חברת גאש מציעה לכם שרותי גינון פעמיים בחודש, במסגרתם יגיע אליכם גנן מקצועי ומנוסה שישמור על האסתטיקה של הגינה.

 

סידור הדשא והצמחייה

מלאכת הגינון מורכבת משורה של משימות, שאם נודה על האמת – אפילו לא נראות פשוטות – ומשימות אלה יש לדעת כיצד לבצע במיומנות ובצורה נכונה, לשם שמירה על גינה מטופחת ובריאה. בין השאר צריך הגנן לכסח את הדשא, להוציא צמחים ועשבים יבשים, לסדר את הטפטפות ולבדוק את תקינותם ופעילותם, קלטור האדמה, זיבול ודישון וכמובן בחינה של מערכת ההשקיה הממוחשבת. כל אלה מסייעים לתחזוקה השוטפת של הגינה, ושרותי גינון אלה מומלץ לבצע פעמיים בחודש. גינה מוזנחת נראית כך, ומאחר וזוהי קבלת הפנים של העובדים, הדיירים, הלקוחות והאורחים שלכם – כדאי להיעזר בשירותיו של איש מקצוע מנוסה שיוכל לשמור על גינה מטופחת ויפה בשבילכם.

 

טיפוח גינות

שרותי גינון יכולים לכלול גם הוספה של צמחייה חדשה, במידה ותרצו להשקיע בכך. הוספת צמחיה דורשת הבנה ותכנון, משום שישנם צמחים שדורשים תחזוקה תדירה יותר – מה שיגביר את עלויות הגינון וידרוש נוכחות רבה יותר של גנן במקום. צמחים אחרים הם נוחים ופשוטים יותר לטיפוח. אדם בעל ותק וידע בתחום יוכל להציע לכם אפשרויות מתאימות, לשתול את הצמחייה ולדאוג לה באופן שוטף. גם זה שירות שמוצע על ידי חברת גאש, שמבינה היטב את חשיבותם של שירותי גינון בכל סוג של מבנה, בין אם הוא מיועד למגורים ובין אם הוא משמש כבניין משרדים.

 

מטפחים את הקיים

כולם רוצים גינה יפה, צמחים ירוקים ופרחים צבעוניים, אולי פינה נחמדה שאפשר לנוח לצידה במהלך יום עבודה ארוך או נוף יפה שאפשר להביט אליו מהמרפסת בבית. הבעיה מתחילה כשצריך להתחיל לתכנן את הגינה, לשתול, להשקות, לנכש עשבים ולטפח. אלא שכיום אין צורך לעשות את זה לבד, גם אם מדובר על הגינה של בניין הדירות וגם אם תכננתם גינה מרהיבה בשטח מבנה המשרדים שלכם. שרותי גינון יחסכו לכם הרבה זמן רב, כאבי ראש והתעסקות. חברת גאש מעניקה שרותי גינון מלאים, כולל פיקוח על מערכת ההשקיה שלכם, הוצאת צמחים יבשים וכיסוח הדשא. כי אין שום סיבה שתעשו את זה בעצמכם, בוודאי כשיש לכם אפשרות להיעזר בשרותיו של גנן בעל ידע, ניסיון, אמינות ומקצועיות.