שרותי ניקיון

 

נהנים מסביבה נקייה

twoאחת הסוגיות החשובות ביותר במבנים משותפים, בין אם מדובר בבניין דירות ובין אם מדובר במשרדים, היא סוגיית הניקיון. אנשים רבים עוברים במקום במהלך שעות היממה, מה שמעלה את הצורך בשמירה רציפה על הניקיון. דלתות הזכוכית מתלכלכות מהאבק שבחוץ ומהידיים הדוחפות אותן כדי שייפתחו, פחי האשפה מתמלאים במהירות ושטחים ציבוריים כמו לובי הבניין נוטים להתלכלך במהירות רבה יותר. אם כן, כדי לשמור על סביבה נעימה ונקייה מומלץ להיעזר בשרותי ניקיון שיאפשרו לכם לחיות ולעבוד במקום שעות ארוכות, שהרי הבית והמשרד הם שני המקומות המשמעותיים ביותר בשגרת היומיום, ובהם אנחנו מבלים זמן ניכר משגרת יומנו.

טאטוא וניקיון

חברת גאש מציעה שרותי ניקיון מגוונים למבני מגורים ומשרדים, כך שלא תצטרכו לדאוג לזה בעצמכם ולהשקיע זמן ניכר במשימה האינסופית הזו. שרותי ניקיון אינם מסתכמים רק בשטיפת הרצפה, אלא הם כוללים טווח רחב של פעולות חיוניות, כמו טאטוא וניקיון של הלובי, החניון והכניסה לבניין, שטיפת רצפות, ניקיון חדרי מדרגות, ניגוב אבק מעל תיבות הדואר והאינטרקום, מירוק המראות, ניקיון הזכוכיות, ריקון פחי האשפה והרשימה יכולה להתארך עוד ועוד. חברת גאש תעמיד לרשותכם פועל או פועלת ניקיון במשך שש שעות ביום, שישה ימים בשבוע, וגם תבצע פוליש בקומת הכניסה כל חצי שנה, כך שלכם תמיד יהיה נעים להגיע למשרד או לחזור הביתה בסוף יום העבודה.

הפנים של העסק

יש לניקיון המשרד ובניין המגורים חשיבות רבה, גם לכם בזמן שהותכם, וגם לאורחים שלכם. תארו לעצמכם את הלקוח שיגיע אל המשרד ויגלה לכלוך, פחים שעולים על גדותיהם, מראות מטונפות או אבק בכל מקום. המשרד שלכם הוא פני העסק ואתם בוודאי לא יכולים להרשות לעצמכם לתת ללקוח לראות משרד במצב שכזה. הדבר נכון גם לבניין המגורים שלכם, שדייריו מעוניינים באיכות חיים גבוהה וגם בהצגת מקום נקי ונעים לעין עבור האורחים שלהם. כמובן שניקיון שוטף של מבנים אלה הוא מטלה מורכבת, אשר כוללת מגוון משימות רב, ואין כל סיבה שתעשו את זה בעצמכם. הפתרון הוא להיעזר בשרותי ניקיון חיצוניים, ומבלי להתפשר על איכות הניקיון!

שרותי ניקיון איכותיים

בבחירת חברת שרותי ניקיון כדאי לבחון כמה נושאים חשובים, ובהם איכות הניקיון שתקבלו וזמינות פועלי הניקיון. אפשר להוציא סכומי כסף גדולים על שרותי ניקיון ולגלות שאתם מקבלים מעט מאוד בתמורה, או שהשרותים אינם זמינים לכם כשאתם זקוקים לכך. חברת גאש מציעה שרותי ניקיון ברמה גבוהה מאוד, ובזמינות שתאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שאתם צריכים. עם ניקיון יומיומי אין סיכוי שתיתפסו עם לובי מלוכלך, מראה לא נקייה, פחי אשפה עמוסים או זכוכיות עם סימני ידיים. אתם פשוט צריכים להשאיר את העבודה הזו למקצוענים וליהנות מהפירות. כאמור, אם אלה הפנים של העסק שלכם, כדאי שהלקוחות שלכם יראו פנים נקיות ומצוחצחות.